15 Temmuz Fetö ile Mücadele Bilinci – Dr. Osman Arslan

15 Temmuz Fetö ile Mücadele Bilinci – Dr. Osman Arslan

En zehirli fikirleri, ustaca mezcederek oluşturduğu ezoterik, kült ve radikal öğretisi sayesinde, yıkıcı emelleri için kendine asker edindiği gençleri ülkenin hayati kurumlarına yıllar yılı sızarak yerleştiren Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ), ülkede kontrolü ele geçirmek amacıyla 15 Temmuz 2016’da dış destekleriyle birlikte son darbeyi indirmeye kalkıştı. Bu meşum girişim, destansı bir mukavemet gösteren demokrasiye aşık milletimizin inançlı evlatlarının kahramanca müdahalesi sayesinde engellenebildi.

15 Temmuz bir darbe girişimi denip geçilemeyecek ölçüde boyutlu, FETÖ de din temelli bir örgütten ibaret sayılamayacak ölçüde niteliklidir. Kitabın amacı 15 Temmuz ve FETÖ’ye ilişkin söylenenleri bir kez daha tekrar etmek değil. Kitap, olayları bağlamlar için, olguları anlamlar için değerlendirerek yapılan çıkarımlarla, benzeri oluşumlara karşı mücadele bilinci kazandırmayı hedeflemektedir.

Böylesi ağır bedellerle yeniden karşılaşmamak için “mücadele bilinci” kazandırmaktan etkili yol bilmiyoruz.  “Yol varsa budur.”

Anadolu Ay Yayınları

https://www.anadoluayyayinlari.com/15-temmuz-feto-ile-mucadele-bilinci-dr-osman-arslan

 

 

Deprem Dersleri

  • 312 Görüntülenme Sayısı

Yürek Çatladı

  • 241 Görüntülenme Sayısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hakkımda
Hakkımda
Merhaba. Bu sayfalarda birlikte olmaktan son derece mutluyum. Hoş geldiniz. Hayat yolundayız. Her birimiz ayrı bir mecradan, farklı bir maceradan geliyoruz...

Site Toplam Ziyaretçi: 1014781

Son Yüklenenler

Paylaşımlarımdan Haberdar Olmak İster misiniz?