TİESF Başkanı Osman Arslan TFF Başkanı Yıldırım Demirören’le Görüştü

TİESF BAŞKANI OSMAN ARSLAN

TFF BAŞKANI YILDIRIM DEMİRÖREN’LE GÖRÜŞTÜ

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Osman Arslan Türkiye Futbol federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’le görüştü. 4 Aralık 2012 tarihinde İstanbul’da TFF İstinye Merkez Binasında gerçekleşen görüşmede TFF Başkanvekili Ufuk Özerten ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu da bulundular. Sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmede Demirören, “kendisine ilk defa ve bizzat federasyon başkanının gelmesinden memnuniyet duyduğunu” belirtti. TİESF Başkanı Osman Arslan, Futbol liginin ve kulüplerin içinde bulunduğu ekonomik zor durumu anlatarak TFF’nun işitme engelliler futbol ligini desteklemesini istedi. Harcamalar konusunda şeffaf davranacaklarını da belirten Arslan geçmişten gelen olumsuz izleri işitme engelli sporcular için kaldırmak istediklerini belirtti. Arslan, İşitme Engellilerin süper lig ve paralel fikstür hedeflerini birlikte hayata geçirecek bir proje hazırladıklarını, yakında kendilerine sunacaklarını belirtti. TFF Başkanı Demirören, İşitme Engelli Futboluna kayıtsız kalmayacaklarını, ancak Yönetim Kurulundan bir komiteyi ilk toplantıda görevlendireceklerini, o komite tarafından bu çalışmanın yürütülmesini düşündüklerini belirtti.
TİESF Başkanı Arslan, TFF yönetimine ve Başkan Demirören’e, İşitme Engelliler adına gelişmeleri takip edeceğini belirterek gösterdikleri ilgi ve yakınlığa teşekkür etti.

ROMANLARDA TEHCİRİN YOLCULUĞU

  • 1.2Bin Görüntülenme Sayısı

Cumhuriyetçiler ve Demokratlar

  • 1.1Bin Görüntülenme Sayısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımda
Hakkımda
Merhaba. Bu sayfalarda birlikte olmaktan son derece mutluyum. Hoş geldiniz. Hayat yolundayız. Her birimiz ayrı bir mecradan, farklı bir maceradan geliyoruz...

Site Toplam Ziyaretçi: 1180769

Son Yüklenenler

Paylaşımlarımdan Haberdar Olmak İster misiniz?