Arslan Şairlerin Dilinden Kutlu doğum Programına Katıldı

ARSLAN ŞAİRLERİN DİLİNDEN KUTLU DOĞUM PROGRAMINA KATILDI

 

Arslan Anadolu vakfı tarafından düzenlenen Şairlerin Dilinden Kutlu Doğum programına katılarak şiirlerinden örnekler sundu.

Program Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Farabi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. 

Programa Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin, Ak Parti Ankara Milletvekili Tülay Selamoğlu ve geniş bir misafir topluluğu iştirak etmiştir.  Programa katılan davetlilere girişte birer kırmızı gül takdim edildi.

Sunuculuğunu Muhterem Şahin’in yaptığı program, Slayt gösterisiyle başladı. Kur’an-ı Kerimin okunması ile devam eden program, Vakıf Genel Sekreteri Av. Ali AY tarafından yapılan açılış konuşması ile devam etti.

Konuşmanın ardından programda iki bölüm halinde yer alan şairlerimizin sunumlarının ilk bölümü Osman Yılmaz, Yusuf Dursun ve Mehmet Aycı’nın yorumlarıyla devam etti.

Ardından Anadolu Erkek Öğrenci Yurdu Öğrencilerinin sunduğu Tasavvuf Musikisi katılımcılara duygulu anlar yaşattı.

Davetliler arasında bulunan Yasin Korkmaz adındaki on yaşlarındaki bir küçüğümüz, Azerice Fuzuli’nin şiirini okuyarak seyircileri hayran bıraktı.

İkinci bölümde yer alan şairlerimiz Mustafa Yıldız, Osman Arslan, Ahmet Efe ve Bestami Yazgan’ın Muhteşem yorumları final yaptı.  

Program sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Av. Hayrullah Başer’in teşekkür konuşması ile programa katkıda bulunanlara Kutlu Doğum Haftası anısına plaketler takdim edildi.

ROMANLARDA TEHCİRİN YOLCULUĞU

  • 1.8Bin Görüntülenme Sayısı

Cumhuriyetçiler ve Demokratlar

  • 1.5Bin Görüntülenme Sayısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımda
Hakkımda
Merhaba. Bu sayfalarda birlikte olmaktan son derece mutluyum. Hoş geldiniz. Hayat yolundayız. Her birimiz ayrı bir mecradan, farklı bir maceradan geliyoruz...

Site Toplam Ziyaretçi: 1245948

Son Yüklenenler

Paylaşımlarımdan Haberdar Olmak İster misiniz?