Bursa SGK İl Müdürlüğü Çalışanlarına Öfke Kontrolü Semineri

Bursa SGK İl Müdürlüğü Çalışanlarına Öfke Kontrolü Semineri

23-24 Şubat 2013 tarihleri arasında Balıkesir-Gönen’de “Öfke Kontrolü Eğitimi” ve “Merkez Müdürleri Toplantısı” yapıldı.

Öfkenin Kontrolü Eğitimi, daha önce SGK Başkanlığının 81 İl Müdürünün katılımı ile düzenlemiş olduğu eğitimi de gerçekleştiren, yönetici, işadamı, yazar, şair ve aynı zamanda Sosyolog olan Osman ARSLAN tarafından verildi.

Eğitimin ardından İl Müdür Yardımcısı İsmet ÇAĞLIYAN başkanlığında gerçekleştirilen Merkez Müdürleri toplantısında, 6385 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun yer alan konular ve kanun ile başlayan Sosyal Güvenlik Destek Primi (SGDP) yapılandırması hakkında görüş alış-verişinde bulunuldu.

Eğitim, Bursa Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcıları, Merkez Müdürleri, Şefler ve vatandaşlar ile birebir etkileşim halinde olan GSS ve Rehberlik Servisi personeli katılımıyla gerçekleşti.

ROMANLARDA TEHCİRİN YOLCULUĞU

  • 1.6Bin Görüntülenme Sayısı

Cumhuriyetçiler ve Demokratlar

  • 1.3Bin Görüntülenme Sayısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımda
Hakkımda
Merhaba. Bu sayfalarda birlikte olmaktan son derece mutluyum. Hoş geldiniz. Hayat yolundayız. Her birimiz ayrı bir mecradan, farklı bir maceradan geliyoruz...

Site Toplam Ziyaretçi: 1217319

Son Yüklenenler

Paylaşımlarımdan Haberdar Olmak İster misiniz?